Tanasis PBF

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-07-25 00:34:42

Phang

Użytkownik

Degustacja Jahela połączona z orędziem Votlanda

Wraz z zamieszkami w państwie sam Votland postanowił coś z tym zrobić. Zostały rozwieszone zaproszenia na publiczną degustację Jahela. Wiedząc, że wiele tłumów się zbierze z takie okazji, przed rozpoczęciem tego wydarzenia Votland postanowił wygłosić orędzie do narodu(dodatkowe środki zostały przedsięwzięte w celu zapewnienia bezpieczeństwo najlepszemu władcy) - nie było wcześniej anonsowane, że będzie występował, żeby uniknąć wszelkich zamachów i sabotaży.

Przybliżona treść orędzia<odpowiednie przerwy na owacje oraz kawały sytuacyjne> :
"Drodzy obywatele, bracia, siostry,
Na nowych terenach żyjemy już wiele lat. Zobaczcie jak wiele udało nam się osiągnąć! Wraz z degustacją naszego słynnego trunku chciałem wam powiedzieć kilka słów od siebie.
Znajomi moi, wasi sąsiedzi, mówią mi, że niektórzy uważają, że są gwałcone wasze podstawowe prawa - pytam się was jakie? Co wasz monarcha ma zrobić, żebyście zdawali sobie sprawę, że jedynym celem jest dobrobyt wszystkich Phang? Śmiało mówcie mi oraz moim doradcą czego potrzebujecie - wszystko zostanie rozpatrzone. Nie zwracajcie uwagi na wszelkie wydawane gazetki, nie dysponujemy manufakturą, w której moglibyśmy stworzyć propagandowe treści. Co za tym idzie? Ta gazetka przyszła od kogoś zza granicy - tylko żeby nas skłócić. Bracia, siostry, nie ma o co się kłócić - wszystkie sprawy mogą zostać pomyślnie, pokojowo, a co najważniejsze - honorowo rozwiązane.
Żeby nie być gołosłownym specjalnie na cele pomocy w codziennych problemach został przeznaczony specjalny budżet - wszystko po to żeby lepiej nam się żyło. Chcę, żeby nasz kraj był miejscem radości - to zależy tylko od nas i od tego, co będziemy robić.
Kto, wypije ze swoim monarchą za radość, która będzie płonęła w sercach? Kto, przyłączy się do tego toastu pokoju? Kto wypije ze mną Jahela za pomyślność następnych 30 lat?!

Wasze zdrowie!!!"

Koszt: 18 mln #



Zadowolenie społeczeństwa +4%

Done.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gastronomiauwm.pun.pl www.polishbanditcrew.pun.pl www.aplikanciopole.pun.pl www.tndw.pun.pl www.vaporclub.pun.pl